My Cart

Your cart is empty.

14 Produkte

Ky koleksion do të krijoj një enterier elegant apo klasik në varësi të aksesorëve që vendosim t'i shtojmë

Koleksioni Brunswich është pllakë mat me një model guri natyrorë dhe rezistente ndaj acareve. Ideal për çdo hapësirë të brendshme në shtëpi, dysheme, mure, dhe eksterier.
Koleksioni Brunswich është pllakë mat me një model guri natyrorë dhe rezistente ndaj acareve. Ideal për çdo hapësirë të brendshme në shtëpi, dysheme, mure, dhe eksterier.

Ky koleksion ka tri dimensione për të zgjedhur: 60×60, 60×120,80×80 dhe 80×160 të gjitha me skaje të ratifikuara, falë të cilave mund të përdoret gjerësia minimale e bashkimit. Mund të zgjedhim nga tre nuanca gri.

Aplikimi i pllakave të Brunswich është ideal për:
– enterier: për dyshemetë dhe muret, korridor, dhomë, dhomë të ditës, banjo, kuzhinë
– eksterier: ballkone, terraca, fasada, vendkalime.

Brunswich Catalogue
Download
Test Method
Reference Value
Declared Value
Download
Brunswich Declaration of performance
Download
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj BRUNSWICH Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
brunswich min

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Filterat

Hapësira:
--

Ngjyra:
--

Struktura:
--

Dimensioni:
--

Efekti:
--

Hapësirat

Ngjyrat

  • Hiri

Struktura

Efekti

Dimensioni

Çmimi

23.50 €
34.00 €
Filtrimi

Hapësirat

Ngjyrat

  • Hiri

Struktura

Dimensioni

Efekti

Çmimi

23.50 €
34.00 €
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping