...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Clown Wenge Matte 30.6 x 30.6 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Clown Wenge Matte 30.6 x 30.6

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 754 Uncategorized

Clown Wenge Matte 30.6 x 30.6

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, koridor, enterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

30.00 zbritje -30% 21.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

112.065924 m 2 në stok.
m 2
Weight 19.305556 kg
Dimensions 8 × 30.6 × 30.6 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,03

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping