My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Chimera Radici Grigio Matte 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Chimera Radici Grigio Matte 6mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 769427 CEDIT

Chimera Radici Grigio Matte 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, banjo, enterier, hapësira komerciale, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Chimera përbëhet nga:

4 ngjyra Empatia (Empatia bianco / Empatia nero / Decoro empatia bianco / Decoro empatia nero)

4 ngjyra Radici (Radici beige / Radici grigio / Decoro radici beige / Decoro radici grigio)

8 ngjyra Ritmo (Ritmo beige / Ritmo azzurro / Decoro ritmo beige / Decoro ritmo azzurro / Decoro ritmo beige A / Decoro ritmo beige B / Decoro ritmo azzurro A / Decoro ritmo azzurro B)

4 ngjyra Colore (Colore bianco / Colore grigio / Decoro colore bianco / Decoro colore grigio)

3 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120)

1 trashësi (6mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

138.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

2,88

KOLEKSIONI

CHIMERA

FORMATI

XL