...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj BW Marble Breach Matte 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
12602

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 766401 FLOORGRES

BW Marble Breach Matte 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, veshje, dysheme, shtrim, banjo, enterier, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

Koleksioni BW Marble përbëhet nga:

8 ngjyra (Breach / Wave / Pebble / Fall / Flow / Fragment / Black / White)

7 dimensione (160×320 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

57.00 zbritje -15% 48.45

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,44

KOLEKSIONI

BW MARBLE

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping