...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Built-in part for mixer and freestanding spout Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
4970

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 33629 GESSI

Built-in part for mixer and freestanding spout

0 vlerësime

Pajisje e brendshme për furnizim me ujë, për mikser dhe rubinetë me qëndrim të pavarur. Made in Italy.

Koleksioni Gessi Extras përbëhet nga:

1 ngjyrë (Chrome)

Për më shumë informata teknike rreth këtij produkti shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

218.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1 cop në stok.
cop
LLOJI

Sanitari

NJESIA

cop

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

GESSI EXTRAS

NGJYRA

Chrome

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping