...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Buildtech 2.0 CE Mud Matte 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
12676

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 766108 Uncategorized

Buildtech 2.0 CE Mud Matte 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për mure, banjo, kuzhinë, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

42.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

198.72 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Eksterier, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

2,88

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping