...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Buildtech 2.0 CE Bone RPTV 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Buildtech 2.0 CE Bone RPTV 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 765241 FLOORGRES

Buildtech 2.0 CE Bone RPTV 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për mure, banjo, kuzhinë, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Buildtech 2.0 përbëhet nga:

4 ngjyra bazike (White / Bone / Mud / Coal)

secila në variantat TU / GG / CE

10 ngjyra të forta (Teal / Bottle / Mustard / Cream / Midnight / Sky / Scarlet / Crimson / Burgundy / Fuchsia)

9 dimensione (160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

4 struktura (mat / soft / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

55.00 zbritje -10% 49.73

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 21.72 kg
Dimensions 9 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Eksterier, Banjo, Interier, Tarracë R11

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

BUILDTECH2.0

SASIA

1,44

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping