...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Buildtech 2.0 Bold Colors Burgundy Glossy 6mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Buildtech 2.0 Bold Colors Burgundy Glossy 6mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 766905 FLOORGRES

Buildtech 2.0 Bold Colors Burgundy Glossy 6mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për mure, banjo, kuzhinë, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Buildtech 2.0 përbëhet nga:

4 ngjyra bazike (White / Bone / Mud / Coal)

secila në variantat TU / GG / CE

10 ngjyra të forta (Teal / Bottle / Mustard / Cream / Midnight / Sky / Scarlet / Crimson / Burgundy / Fuchsia)

9 dimensione (160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

4 struktura (mat / soft / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

266.00 zbritje -15% 226.10

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1.44 m 2 në stok.
m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Eksterier, Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Kuqe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

BUILDTECH2.0

SASIA

2,16

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping