...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Bretagne Rusty Flat 30mm Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Bretagne Rusty Flat 30mm

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 108067 MATHIOS

Bretagne Rusty Flat 30mm

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Greece. Të përshtatshme për mure, enterier, eksterier, fasadë, kamin dhe kënde intime.

Koleksioni Bretagne përbëhet nga:

4 ngjyra (Gray / Amber / Dusk / Rusty)

1 dimension (25-195×85-530mm)

1 trashësi (30mm)

1 strukturë (vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

55.00 zbritje -5% 52.25

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 72.395833 kg
Dimensions 30 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

BRETAGNE

SASIA

0,50

ORIGJINA

Greqia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping