My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Brac Salvia 22 x 13 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30270

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: NDB04 MUTINA

Brac Salvia 22 x 13

0 vlerësime

Element 3D nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për ndarje të hapësirave të brendshme, të jashtme si dhe për kënde intime.

Koleksioni Brac përbëhet nga:

5 ngjyra (Bianco / Nero / Argilla / Salvia / Marrone)

2 struktura (mat / gjysmëshkëlqim)

1 dimension (22 x 13)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

49.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

1 cop në stok.
cop
Dimensions 22 × 13 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Kuzhina, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Gjelber

EFEKTI

Terakote

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

cop

SASIA

3,00

KOLEKSIONI

BRAC

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping