My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Brac Argilla 22 x 13 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30267

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: N-SF-BRA MUTINA

Brac Argilla 22 x 13

0 vlerësime

Element 3D nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për ndarje të hapësirave të brendshme, të jashtme si dhe për kënde intime.

Koleksioni Brac përbëhet nga:

5 ngjyra (Bianco / Nero / Argilla / Salvia / Marrone)

2 struktura (mat / gjysmëshkëlqim)

1 dimension (22 x 13)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

11.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

2 cop në stok.
cop
Dimensions 22 × 13 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Kuzhina, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Argilla

EFEKTI

Terakote

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

BRAC

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping