...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Bongo Grafito Glossy 20 x 50 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Bongo Grafito Glossy 20 x 50

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 700/1 Uncategorized

Bongo Grafito Glossy 20 x 50

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

13.00 zbritje -35% 8.45

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

78.4 m 2 në stok.
m 2
Weight 19.305556 kg
Dimensions 8 × 20 × 50 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,00

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping