My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Bloc Natural 13 x 13 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30272

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: N-SF-BLOC MUTINA

Bloc Natural 13 x 13

0 vlerësime

Element 3D nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për ndarje të hapësirave të brendshme, të jashtme si dhe për kënde intime.

Koleksioni Bloc përbëhet nga:

5 ngjyra (Pearl / Grey / Blue / Red / Natural)

2 struktura (mat / shkëlqim)

1 dimension (13 x 13)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

5.70

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

1 cop në stok.
cop
Dimensions 13 × 13 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Eksterier, Kuzhina, Banjo

NGJYRA

Portokallt

EFEKTI

Terakote

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

SASIA

96,00

KOLEKSIONI

BLOC

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping