...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Bloc Grey Matte 13 x 13 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30273

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: BOBM02 MUTINA

Bloc Grey Matte 13 x 13

0 vlerësime

Element 3D nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për ndarje të hapësirave të brendshme, të jashtme si dhe për kënde intime.

Koleksioni Bloc përbëhet nga:

5 ngjyra (Pearl / Grey / Blue / Red / Natural)

2 struktura (mat / shkëlqim)

1 dimension (13 x 13)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

18.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1 cop në stok.
cop
Dimensions 13 × 13 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Eksterier, Kuzhina, Banjo

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Terakote

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

SASIA

4,00

KOLEKSIONI

BLOC

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping