My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Blanco Brillo Glossy 28 x 85 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Blanco Brillo Glossy 28 x 85

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 652/1 Uncategorized

Blanco Brillo Glossy 28 x 85

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

16.00 zbritje -15% 13.60

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

77.691667 m 2 në stok.
m 2
Weight 19.305556 kg
Dimensions 8 × 28 × 85 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,43

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping