...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Atmospheres Harmonie Tapis DEC 80 x 80 RET Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30362

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 773952 REX

Atmospheres Harmonie Tapis DEC 80 x 80 RET

0 vlerësime

 Pllaka nga guri made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje, enterier, kuzhina, banjo dhe kënde intime.

 

Koleksioni Atmospheres de Rex përbëhet nga:

7 ngjyra (Aurore / Charme / Desir / Lumiere / Ombre / Mistere / Harmonie )

3 dekore (DECORO GÉOMETRIES / DECORO HEXAGONE / DECORO TAPIS)

8 dimensione ( 120×280/ 120×240/ 120×120/ 80×80/ 60×120/ 60×60/ 40×80/ 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm )

3 struktura (mat/ gjysmëshkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

192.00 zbritje -12% 168.30

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 9 × 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Interier, Kuzhina, Banjo

NGJYRA

Grey

EFEKTI

Guri

NJESIA

m2

SASIA

1,28

KOLEKSIONI

ATMOSPHERES

STRUKTURA

Mat

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping