...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Arlon Matte 10mm 80 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Arlon Matte 10mm 80 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: A8080M BALDOCER

Arlon Matte 10mm 80 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, dhomë gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Arlon përbëhet nga:

1 ngjyrë

2 dimensione (80×160 / 80×80)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

27.50 zbritje -15% 23.38

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 10 × 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

ARLON

SASIA

1,28

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping