My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Arkety Grey Matte 10mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Arkety Grey Matte 10mm 120 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 203527 BALDOCER

Arkety Grey Matte 10mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për banjo, kuzhinë, qëndrim ditor, enterier, eksterier, fasadë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

34.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

1.44 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,44

FORMATI

XL

KOLEKSIONI

ARKETY

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping