...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Ardesia Natural 6mm 120 x 280 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
29539

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 760291 Uncategorized

Ardesia Natural 6mm 120 x 280

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

44.50 zbritje -24% 34.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

m 2
Weight 14.48 kg
Dimensions 6 × 120 × 280 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

3,36

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping