My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Archeologie C Matte 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Archeologie C Matte 6mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 753902 CEDIT

Archeologie C Matte 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, banjo, enterier, hapësira komerciale, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Archeologie përbëhet nga:

6 ngjyra (Archeologie bianco / Archeologie grigio / Archeologie A / Archeologie B / Archeologie C / Archeologie D)

3 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120)

1 trashësi (6mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

267.50 zbritje -15% 227.38

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Ngjyra-ngjyra

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

2,88

KOLEKSIONI

ARCHEOLOGIE

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping