SKU: 753901 CEDIT

Archeologie B Matte 6mm 120 x 240

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, banjo, enterier, hapësira komerciale, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Archeologie përbëhet nga:

6 ngjyra (Archeologie bianco / Archeologie grigio / Archeologie A / Archeologie B / Archeologie C / Archeologie D)

3 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120)

1 trashësi (6mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

267.50 zbritje -15% 227.38

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Ngjyra-ngjyra

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

2,88

KOLEKSIONI

ARCHEOLOGIE

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping