My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Aquastop Nanoflex breathable, anti-alkali and chlorine-resistant 20Kg Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Aquastop Nanoflex breathable, anti-alkali and chlorine-resistant 20Kg

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 01107 KERAKOLL

Aquastop Nanoflex breathable, anti-alkali and chlorine-resistant 20Kg

0 vlerësime

Membranë minerale e çertifikuar, eko-miqësore, rezistente ndaj alkaleve dhe klorit, e përshtatshme për hidroizolimin fleksibël me nivele të larta ngjitje dhe qëndrueshmëri të nënshtresave përpara vendosjes me ngjitës, ideal për t’u përdorur në GreenBuilding.

.

-Një përbërës i vetëm

Teknologjia Nanotech e cila e bën atë plotësisht të papërshkueshëm nga uji dhe i jep elasticitet të përhershëm dhe qëndrueshmëri të lartë kimike

-30% mbulim më i mirë se sistemet me dy përbërës

.

Brenda Kosovës transporti është falas.

3.80

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

890 KG në stok.
KG
LLOJI

Llaqe

NJESIA

KG

KOLEKSIONI

AQUASTOP

SASIA

20,00

SANITARI

Izolime

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping