...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Anthologia Agerato 5 x 10 30 x 30 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Anthologia Agerato 5 x 10 30 x 30

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: MOS2021 APPIANI

Anthologia Agerato 5 x 10 30 x 30

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Anthologia përbëhet nga:

28 ngjyra (Tulipan nero / Plumbago / Clematide / Calla / Flos / Gelsomino / Tiglio / Viburno / Mandragora / Nasturzio / Malva / Agerato / Glauca / Aralia / Fiordaliso / Hibiscus / Lavanda / Muscari / Agapanto / Anemone / Ciclamino / Camelia / Alchechengi / Cosmea / Mimosa / Girasole / Forsizia / Gladiolo)

3 dimensione (1.2×1.2 / 2.5×2.5 / 5×10)

1 trashësi (7mm)

2 struktura (gjysëm-shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

69.30

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 5 × 10 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Pishina, Interier

NGJYRA

Gjelber

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

ANTHOLOGIA

SASIA

1,26

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping