Sale!
SKU: 1052 Uncategorized

Zero Nero Glossy 20 x 20

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë italian. E përshtatshme për banjo, mure, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

25.00 zbritje -40% 15.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

30 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 20 × 20 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping