My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Water Tube Kneipp with wooden handshower, remote control 031 Chrome Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Water Tube Kneipp with wooden handshower, remote control 031 Chrome

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 32932/031 GESSI

Water Tube Kneipp with wooden handshower, remote control 031 Chrome

0 vlerësime

Dush i dorës me dorez nga druri dhe me telekomandë, me cilësi të lartë italiane.

Koleksioni Kneipp Watertube përbëhet nga:

1 ngjyrë (Chrome)

1 strukturë (shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 32940/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

458.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

COP në stok.
COP
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Chrome

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

KNEIPP WATERTUBE

SASIA

1,00

SANITARI

Hammame

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping