My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Water Drop Laid on or built-in reversible shower tray 120×80 cm Petrolio. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Water Drop Laid on or built-in reversible shower tray 120x80 cm Petrolio

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: DR120/PETROLIO FLAMINIA

Water Drop Laid on or built-in reversible shower tray 120×80 cm Petrolio

Pllakë dushi nga qeramika, me cilësi të lartë italiane.

Koleksioni Water drop përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Black / Milky white / Carbone / Lava grey / Argilla / Nuvola / Fango / Rosso Rubens / Petrolio)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLFC ose PLFR.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

496.00 zbritje -10% 446.40

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 120 × 80 × 5.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Petrolio

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

WATER DROP

SASIA

1,00

SANITARI

Vaska

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping