My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Wash Bath-tub 150 cm in Pietraluce BICOLOR White/Grey. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Wash Bath-tub 150 cm in Pietraluce BICOLOR White/Grey

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: MW150B/GREY FLAMINIA

Wash Bath-tub 150 cm in Pietraluce BICOLOR White/Grey

Vaskë me cilësi të lartë italiane.

Koleksioni Wash përbëhet nga:

12 ngjyra (White / Black / Marine blue / Red / Beige / Sand / Grey / Milky white / Carbone / Lava grey / Argilla / Bicolor)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

6,016.00 zbritje -10% 5,414.40

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 150 × 70 × 58 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Bicolor

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

WASH

SASIA

1,00

SANITARI

Vaska

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping