My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Warm 3.0 Matte 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Warm 3.0 Matte 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 718638 FLOORGRES

Warm 3.0 Matte 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi, koridor dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

22.50 zbritje -25% 16.88

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

285 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping