Sale!
SKU: C1012/1C54 Uncategorized

W.Ge012R Fog Matte 10mm 80 x 80

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi, koridor dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

27.50 zbritje -10% 24.75

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

62 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping