...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Vogue Flauti FL LC 20 Glossy 8.5mm 30 x 40 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
33590

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 0FLLC20 VOGUE

Vogue Flauti FL LC 20 Glossy 8.5mm 30 x 40

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për veshje, mure, enterier, hapësira komerciale, rezidenciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Flauti përbëhet nga:

12 ngjyra (FL LC 20 / FL LG 20 / FL LM 20 / FL LN 20 / FL LS 20 / FL LT 20 / FS SC 20 / FS SG 20 / FS SM 20 / FS SN 20 / FS SS 20 / FS ST 20)

1 dimension (30×40)

1 trashësi (8.5mm)

2 struktura (satin / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

129.00 zbritje -15% 109.65

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0.0052 m 2 në stok.
m 2
Weight 20.512153 kg
Dimensions 8.5 × 30 × 40 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

m2

SASIA

0,96

KOLEKSIONI

FLAUTI

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping