Sale!
SKU: 748447 Uncategorized

Venere Lappata 10mm 60 x 120

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë, koridor, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

28.50 zbritje -10% 25.65

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

36 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping