My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Urban and Colors Balene Shade Matte 9mm 6 x 25 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Urban and Colors Balene Shade Matte 9mm 6 x 25

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J86569 RONDINE

Urban and Colors Balene Shade Matte 9mm 6 x 25

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, hapësira komerciale, fasada dhe kënde intime.

 

Koleksioni Urban&Colors përbëhet nga:

6 ngjyra (Balene / Balene TU / Baltic shade / Bianco / Bracco / Bracco TU)

1 dimension (6×25)

1 trashësi (9mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

48.50 zbritje -20% 38.80

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 6 × 25 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Tulla

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

0,56

KOLEKSIONI

URBAN AND COLORS

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping