My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Urban Style Urban Russet Slate-hammered 10mm 40 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Urban Style Urban Russet Slate-hammered 10mm 40 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 756664 CASADOLCECASA

Urban Style Urban Russet Slate-hammered 10mm 40 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për shtrim, veshje, mure, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Urban Style përbëhet nga:

4 ngjyra (Urban light / Urban plomb / Charbon / Russet)

6 dimensione (120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80)

3 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

45.50 zbritje -15% 38.68

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 40 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

URBANSTYLE

SASIA

0,96

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping