My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Urban Style Urban Light Matte 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Urban Style Urban Light Matte 10mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 758792 CASADOLCECASA

Urban Style Urban Light Matte 10mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për shtrim, veshje, mure, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Urban Style përbëhet nga:

4 ngjyra (Urban light / Urban plomb / Charbon / Russet)

6 dimensione (120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80)

3 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

49.50 zbritje -15% 42.08

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

URBANSTYLE

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping