My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Una Thermosetting wrapping seat and cover Black Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Una Thermosetting wrapping seat and cover Black

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: UNACW02/BLACK FLAMINIA

Una Thermosetting wrapping seat and cover Black

0 vlerësime

Ulëse për guacë me mbyllje të butë, me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Una përbëhet nga:

3 ngjyra (White / Black / Milky white)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

182.00 zbritje -10% 163.80

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 37.4 × 56.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

UNA

SASIA

1,00

SANITARI

Guaca

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping