My Cart

Your cart is empty.

Sale!
SKU: UNA/WC/MILKYWHIT FLAMINIA

Una Semi-inset wc with S/P trap Milky White

Guacë pjesërisht e futur në banak, me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Una përbëhet nga:

3 ngjyra (White / Black / Milky white)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Ky produkt plotësohet me kapakun UNACW02 dhe banakun UNA75WB / UNA135WB / UNA200WB

Gypi i pastrimit është pajisje opsionale UNA2561.

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

742.00 zbritje -10% 667.80

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 37.4 × 52 × 43 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Milky White

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

UNA

SASIA

1,00

SANITARI

Guaca

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping