My Cart

Your cart is empty.

Sale!
SKU: UNA/B/BLACK FLAMINIA

Una Semi-inset bidet with overflow, without tap ledge Black

Bide pjesërisht e futur në banak, me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Una përbëhet nga:

3 ngjyra (White / Black / Milky white)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Ky produkt plotësohet me kapakun UNACW02 dhe banakun UNA75WB / UNA135WB / UNA200WB

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE ose PLSG

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

780.00 zbritje -10% 702.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 37.4 × 52 × 43 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Black

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

UNA

SASIA

1,00

SANITARI

Guaca

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping