SKU: UNA75L FLAMINIA

Una Semi-inset basin 75 cm Glossy White

Lavaman pjesërisht i futur në banak, me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni Una përbëhet nga:

3 ngjyra (White / Black / Milky white)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

444.00 zbritje -10% 399.60

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 75 × 59 × 17 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

White

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

UNA

SANITARI

Lavamane

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping