My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Una Case from 135 to 200 x 45 x h 40 cm, for semi-inset wc and bidet Milky White. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Una Case from 135 to 200 x 45 x h 40 cm, for semi-inset wc and bidet Milky White

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: UNA200WB/MILKYWH FLAMINIA

Una Case from 135 to 200 x 45 x h 40 cm, for semi-inset wc and bidet Milky White

Këllëf për elementet sanitare të koleksionit Una. Çmimi i këtij produkti është për dimensionin 135 x 45 x h 40 cm, ndërsa për dimensionet me porosi, çdo cm i shtuar në gjatësi çmimi është 5,00€. Gjatësia maksimale për dimensionet me porosi është 200 cm.

 

Për çdo paqartësi rreth këtij produkti, gjithsesi na kontaktoni.

 

Koleksioni Una përbëhet nga:

2 ngjyra (White / Milky white)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

2,424.00 zbritje -10% 2,181.60

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 COP në stok.
COP
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Milky White

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

UNA

SASIA

1,00

SANITARI

Guaca

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping