SKU: 107769 MATHIOS

Tuscany Cream Flat 30mm

Pllaka nga qeramika Made in Greece. Të përshtatshme për mure, enterier, eksterier, fasadë, kamin dhe kënde intime.

 

Koleksioni Tuscany përbëhet nga:

6 ngjyra (Champagne / Cream / Brown / Earth / Four seasons / Gray)

1 dimension (65-195×85-485mm)

1 trashësi (30mm)

1 strukturë (vrazhdë)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

49.00 zbritje -10% 44.10

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

TUSCANY

SASIA

0,55

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping