My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Trip Oak Matte 10mm 7 x 66.5 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Trip Oak Matte 10mm 7 x 66.5

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 3020 Uncategorized

Trip Oak Matte 10mm 7 x 66.5

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për shtrim, enterier, kuzhinë, banjo, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

21.00 zbritje -40% 12.60

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

157.05 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 7 × 66.5 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

0,51

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping