My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Trento Marfil Glossy 44.7 x 44.7 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Trento Marfil Glossy 44.7 x 44.7

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 666 BALDOCER

Trento Marfil Glossy 44.7 x 44.7

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë spanjoll. E përshtatshme për banjo, dysheme, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

13.00 zbritje -25% 9.75

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

39 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 44.7 × 44.7 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,40

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping