My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Travertino Chiaro Multiformato Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Travertino Chiaro Multiformato

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: OPUSTRAVC Uncategorized

Travertino Chiaro Multiformato

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë italian. E përshtatshme për fasadë, veshje, enterier, eksterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

66.00 zbritje -5% 62.70

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

23.68 M 2 në stok.
M 2
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

0,74

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping