...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Towson Sand Matte 10mm 80 x 160 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Towson Sand Matte 10mm 80 x 160

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: TS80160 BALDOCER

Towson Sand Matte 10mm 80 x 160

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, enterier, eksterier, fasadë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Towson përbëhet nga:

2 ngjyra (Grey / Sand)

2 dimensione (80×160 / 80×80)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

34.50 zbritje -15% 29.33

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 10 × 80 × 160 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

TOWSON

SASIA

1,28

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping