My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Town Silver Matte 10mm 40 x 80. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Town Silver Matte 10mm 40 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: TS4080 BALDOCER

Town Silver Matte 10mm 40 x 80

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për dysheme, mure, shtrim, veshje, banjo, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Town përbëhet nga:

4 ngjyra (Ivory / Silver / Taupe / Noce)

4 dimensione (120×240 / 60×120 / 40×80 / 30×90)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

16.50 zbritje -10% 14.85

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 40 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Oferte

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,28

KOLEKSIONI

TOWN

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping