My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Town Silver Matte 10mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Town Silver Matte 10mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: TS240 BALDOCER

Town Silver Matte 10mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për dysheme, mure, shtrim, veshje, banjo, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Town përbëhet nga:

4 ngjyra (Ivory / Silver / Taupe / Noce)

4 dimensione (120×240 / 60×120 / 40×80 / 30×90)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

49.50 zbritje -15% 42.08

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

3.14 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

TOWN

SASIA

2,88

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping