SKU: TK04010001 EFFEGIBI

Topkapi Corner RH Transparent, White, Carrara Marble 190X130x220 4.5kW

Hamam me dimensione 190 x 130 x 220h dhe me fuqi 4.5kW. Ana e pasme dhe ana e djathtë e saunës mbështetën në mur, ndërsa anët tjera janë të lira. Veshjet e brendshme të saunës janë të përbëra nga mermeri Botticino, Carrara ose Marquina. Paneli i pasëm është nga xhami i përforcuar, ndërsa xhamat e jashtëm janë të përbërë nga xhami i përforcuar me efekt Transparent ose Rain.

 

Pajisjet përbërëse të hamamit:

-Gjeneruesi i avullit i inkuadruar brenda në shtyllë

-Burim uji dhe tas nga bakri

-Ulëse nga druri natyral Birmanez dhe kornizë nga inoksi

-Ndriçim LED RGB me kromoterpi

-Rubinetë me montim në mur, rregullues të rrjedhjes së ujit dhe devijues

-Kokë dushi me montim në tavan

-Dush dore

 

Koleksioni Topkapi përbëhet nga:

3 versione (Peninsula / Right-hand corner / Left-hand corner)

3 ngjyra (Botticino marble / Carrara marble / Marquina marble)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

40422.50

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 190 × 130 × 220 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

TOPKAPI

SASIA

1,00

SANITARI

Hammame

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping