Sale!
SKU: 746856 CERIM

Timeless Amani Gray Matte 10mm 30 x 120

Pllaka nga qeramika made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Timeless of Cerim përbëhet nga:

6 ngjyra (Calacatta / Ceppo di Grè / Amani Grey / Travertino / Marfil / Black Deep)

7 dimensione (80×240 / 80×80 / 60×120 / 30×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

45.50 zbritje -15% 38.68

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

TIMELESS

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping