My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Terra Cotto Matte 6 x 24 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
2913

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 10101 Uncategorized

Terra Cotto Matte 6 x 24

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

18.00 zbritje -20% 14.40

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

5.53 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 6 × 24 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Tulla

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

0,60

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping