My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Tavola Roble Matte 10mm 20 x 114 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Tavola Roble Matte 10mm 20 x 114

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 70018 BENADRESA

Tavola Roble Matte 10mm 20 x 114

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, enterier, kuzhinë, banjo, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

25.00 zbritje -25% 18.75

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

101 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 20 × 114 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,14

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping